Nehtové studio

Nehty jsou naše vizitka

Manikúra nehtů patří k základní péči o ruce, kterou nesmí vynechávat jak ženy, tak i muži. O své nehty se musíme pravidelně starat. Jsou přece naší vizitkou. Při péči o nehty máme několik možností. Můžeme o ně pečovat doma nebo ve speciálním nehtovém studiu.

NOVÁ TECHNOLOGIE NA NEHTY OD ČERVNA!!!
SKVĚLÁ ALTERNATIVA K SYSTÉMU GEL LAKU.
Cuccio Powder PolishTM Dip System využívá speciálně vyvinuté medicinální lepidlo na bázi gelu s nejmodernějším štětečkem, které spolu s velmi jemně namletými prášky vytváří dokonalou manikúru, která vydrží minimálně 14 dnů!!!

 • Manikúra v salónu

  V nehtové salonu budou o Vaše nehty profesionálně pečovat. Nabídnou klasickou nebo francouzskou manikúru nehtů včetně masáže rukou a parafínových zábalů, které dokonale zjemní a vyhladí pokožku na rukou.

 • Modeláž nehtů

  Gelové a akrylové nehty jsou dnes již běžným standardem moderní ženy. Takto upravené nehty vydrží (podle růstu přírodního nehtu) krásné 3-5 týdnů.
  Po celou tuto dobu žena nemusí nehty nijak upravovat. Modelované nehty mohou dle Vašich požadavků vypadat buď úplně přirozeně nebo extravagantně.

 • Manikúra mezi muži

  Můžete odpustit špatnou kravatu, můžete přehlédnout oblek, který je trochu opotřebovaný a dokonce můžete být rezervování, když vidíte, hnědé boty k modrému obleku. Jedna věc, která ale nebude odpuštěna ani zapomenuta jsou nemocné, neupravené nehty.