Nabídka masáží

Dnešní uspěchaná doba, převážně sedavý způsob práce, nedostatek pohybu, jednostranná zátěž a stres mají za následek mimo jiné bolesti zad a hlavy, únavu a špatné držení těla. Jednou z cest, jak se těchto problémů zbavit, je právě masáž. Měli bychom si uvědomit, že prevence a včasná terapie by měla být na prvním místě. Harmonický, příjemný a vhodně cílený dotek může uzdravovat naše tělo, ale proniknout i daleko hlouběji pod povrch – k naší duši. Napomáhá nám citlivěji vnímat naše vlastní tělo, a přes své pocity se s ním učit komunikovat. Dotek nás přibližuje k sobě samému a otevírá nás druhým lidem.

 

V PŘÍPADĚ VYUŽÍTÍ DÁRKOVÉHO POUKAZU PO DOBĚ SPLATNOSTI,BUDE AKCEPTOVÁNO POUZE 50% Z JEHO CENY!!!!

 • Ajurvédská masáž hlavy Amitha

  Základem je tradiční indická masáž založená na principu Ájurvédy. Pokud se masáž hlavy provede správně, může nahradit masáž celého těla.

 • Havajská masáž Lomi Lomi

  Nechte se unést do světa naprosté relaxace a uvolnění, vůně aromatických olejů dokreslené jemnou uklidňující hudbou.

  Tato tradiční masáž pocházející z Havajských ostrovů je založená na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. "Lomi lomi" pomáhá uvolnit energetické bloky stejně tak dobře jako zatuhlé svaly.

 • KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ HYALURONIC-YELOW ROSE

  ošetření s kyselinou hyaluronovou,

  oligopeptidy a výtažkem z květin

   

  Intenzivní hydratační a proti Vráskové pleťové ošetření s využitím 3 typů kyseliny Hyaluronové, Hyaluronovou výplň vrásek, Oligopeptidy zabraňující stárnutí, výtažky z Čínského Bílého Čaje, květů Japonské Třešně, Francouzských Růží, Magnolie a Indického lotosu.

 • Lávová masáž

  Představte si teplo přicházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží. Blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres, nespavost, na bolesti hlavy. Masáž s kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.

 • Medová masáž

  Je účinná jako prostředek k oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem. Aktivuje vnitřní orgány a odstraňuje z organismu toxiny - jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře vlivem léků, potravin, kouření a nezdravého životního stylu.

 • Zdravotní masáže

  Zdravotní masáž je soubor speciálních masážních technik, jejichž cílem je uvolnění přetěžovaných svalových skupin a partií, dle potřeby klienta.

 • Čokoládová masáž

  Čokoládová relaxační masáž je luxusní procedura, která dokonale uvolní namožené svalstvo, zregeneruje pokožku a navodí pocit štěstí.

 • KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

  Nabízím kvalitní kosmetické služby za dostupné ceny s použitím luxusní úžasné kosmetiky Malu WILZ , dermokosmetiky René D´essay.