Nabídka masáží

Dnešní uspěchaná doba, převážně sedavý způsob práce, nedostatek pohybu, jednostranná zátěž a stres mají za následek mimo jiné bolesti zad a hlavy, únavu a špatné držení těla. Jednou z cest, jak se těchto problémů zbavit, je právě masáž. Měli bychom si uvědomit, že prevence a včasná terapie by měla být na prvním místě. Harmonický, příjemný a vhodně cílený dotek může uzdravovat naše tělo, ale proniknout i daleko hlouběji pod povrch – k naší duši. Napomáhá nám citlivěji vnímat naše vlastní tělo, a přes své pocity se s ním učit komunikovat. Dotek nás přibližuje k sobě samému a otevírá nás druhým lidem.

 

V PŘÍPADĚ VYUŽÍTÍ DÁRKOVÉHO POUKAZU PO DOBĚ SPLATNOSTI,BUDE AKCEPTOVÁNO POUZE 50% Z JEHO CENY!!!!

 • Ajurvédská masáž hlavy Amitha

  Základem je tradiční indická masáž založená na principu Ájurvédy. Pokud se masáž hlavy provede správně, může nahradit masáž celého těla.

 • Aroma candle masáž se 4 druhy svíček

  Luxusní výrobek pro Ego Sférickou Candle masáž
  Egos je kombinace latinského slova ego (= já) a písmena S vyjadřujícího v angličtině množné číslo. Tato synergie ukazuje možnosti stimulace „sebe“ luxusními masážními svíčkami. Čtyři mořské vůně exkluzivně stimulují smysly a způsobují příjemné vjemy, které vám umožní zažít jedinečné okamžiky.

 • Baňky

  Baňkování je metoda známá déle než pět a půl tisíce let. První zmínky o této metodě nalezneme už v Mezopotámii, u starých indiánů, ale i v jiných koutech světa. V Číně se baňky používaly po tisíciletí.

 • Havajská masáž Lomi Lomi

  Nechte se unést do světa naprosté relaxace a uvolnění, vůně aromatických olejů dokreslené jemnou uklidňující hudbou.

  Tato tradiční masáž pocházející z Havajských ostrovů je založená na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. "Lomi lomi" pomáhá uvolnit energetické bloky stejně tak dobře jako zatuhlé svaly.

 • KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ HYALURONIC-YELOW ROSE

  ošetření s kyselinou hyaluronovou,

  oligopeptidy a výtažkem z květin

   

  Intenzivní hydratační a proti Vráskové pleťové ošetření s využitím 3 typů kyseliny Hyaluronové, Hyaluronovou výplň vrásek, Oligopeptidy zabraňující stárnutí, výtažky z Čínského Bílého Čaje, květů Japonské Třešně, Francouzských Růží, Magnolie a Indického lotosu.

 • Kokosová masáž

  Kokosová masáž je komplexní regenerační péče celého těla spojená s olejovou masáží. Jde o unikátní masáž s přírodní vůní kokosu, která vyživuje Vaši pokožku, zanechává ji zdravější, pružnější a jasnější.okosová masáž je komplexní regenerační péče celého těla spojená s olejovou masáží. Jde o unikátní masáž s přírodní vůní kokosu, která vyživuje Vaši pokožku, zanechává ji zdravější, pružnější a jasnější.

 • Lávová masáž

  Představte si teplo přicházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží. Blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres, nespavost, na bolesti hlavy. Masáž s kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.

 • Manuální lymfomasáž

  Masáží se aktivuje lymfatický systém, průtok lymfy se zrychlí 5-ti násobně na dobu 24h. Lymfa se vlévá do krevního řečiště, poté jsou cizorodé látky a tukové buňky přefiltrovány v játrech a v ledvinách.

 • Medová masáž

  Je účinná jako prostředek k oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem. Aktivuje vnitřní orgány a odstraňuje z organismu toxiny - jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře vlivem léků, potravin, kouření a nezdravého životního stylu.

 • Regenerační masáž drahokamy.

  Regenerační masáž drahokamy.
  >
  > Příjemná kombinace teplého oleje, plynulých pohybů a hladivého
  > doteku drahokamových koulí, dokáže uvolnit napětí, únavu a
  > vyčerpání. Drahokamové koule působí proti depresi, podporují
  > detoxikaci a povzbuzují játra, žlučník a ledviny. Podporují
  > regeneraci, zmírňují stres a harmonizují pocity v těle.

 • Skořicový zábal

  Je to metoda využívaná při redukci váhy a tvarování postavy.

 • Sportovní a rekondiční masáž

  Sportovní masáž je uspořádaný soubor vhodných masérských hmatů, pomáhajících sportovci zbavovat se únavy nebo připravovat se na podání plného výkonu. Léčebná sportovní masáž urychluje doléčování některých onemocnění a zvláště zranění sportovce.

 • VANILKOVÁ MASÁŽ

  Vanilková masáž je jemná relaxační masáž pravým vanilkovým olejem, která vás doslova uchvátí.Vanilková masáž končí vanilkovým zábalem

 • Zdravotní masáže

  Zdravotní masáž je soubor speciálních masážních technik ( Breussova masáž, Reflexní terapie, Fundované doteky, Dornova metoda), jejichž cílem je uvolnění přetěžovaných svalových skupin a partií, dle potřeby klienta.

 • Čokoládová masáž

  Čokoládová relaxační masáž je luxusní procedura, která dokonale uvolní namožené svalstvo, zregeneruje pokožku a navodí pocit štěstí.

 • KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

  Alissa Beauté

  Značka Alissa Beauté zahrnuje přírodní dermokosmetiku vytvořenou laboratořemi v Itálii a založenou na nejnovějších věděckých a technických poznatcích. Srdcem široké řady produktů jsou aktivní přísady z čisté přírody bez běžných alergenů, které společně s nejlepšími technologicky vytvořenými aktivními látkami vytvářejí jedinečnou pleťovou kosmetiku pro ty, kteří to s krásou myslí vážně.