KOSMETIKA

Nabízím kvalitní kosmetické služby za dostupné ceny s použitím luxusní úžasné kosmetiky Malu WILZ , dermokosmetiky René D´essay.


Malu WILZ Beauté pěstící kosmetika - každá pleť potřebuje péči!

Kůže, která je největším orgánem lidského těla, tvoří jakýsi ochranný štít, silnou bariéru před škodlivými vlivy životního prostředí. Svěží, mladistvý vzhled je důležitý pro naši psychickou pohodu. Stárnutí a tedy i stárnutí pleti je přirozený proces, při kterém se postupně snižuje schopnost produkovat "ochranné tuky" a tím i schopnost udržovat hydrataci. Jsme vystaveni znečištěnému životnímu prostředí, prachovým částicím ve vzduchu, klimatizačním systémům atd. Důsledkem tohoto všeho mohou být alergické reakce a podrážděná pleť. Mnoho lidí je přesvědčeno, že mají velmi citlivou pleť, ale skutečností často bývá, že jejich pleť  je normální, pouze reaguje na nevhodně vybrané produkty pěstící kosmetiky. Cílem MALU WILZ Beauté je nabídnout řešení pro každého, navrátit pleti její přirozenou schopnost regenerace, aktivovat ochranné funkce a zpomalit proces stárnutí.

 

Dermokosmetické přípravky René D´essay respektují přirozené vlastnosti kůže, její pH, kvalitu hydrolipidového kožního filmu i mikrobiální kulturu na jejím povrchu. Dermokosmetické přípravky tedy nenarušují přirozené potřeby pleti. Používané aktivní látky jsou převážně rostlinného původu a ve vynikající kvalitě.

Kosmeceutické přípravky René D´essay obsahují aktivní látky, které jsou schopny přímo se zapojit do fyziologických a biochemických pochodů v pokožce lidského těla.

Společnost René D´essay s.r.l. je držitelem řady patentů.

Požadavky na vysokou kvalitu kosmetických přípravků, originální receptury, účinné kosmetické přístroje a neustálý vědecký vývoj jsou zárukou nadčasové budoucnosti této profesionální značky.

HYALURONIC-YELLOW ROSE

ošetření s kyselinou hyaluronovou,

oligopeptidy a výtažkem z květin

 

Intenzivní hydratační a proti Vráskové pleťové ošetření s využitím 3 typů kyseliny Hyaluronové, Hyaluronovou výplň vrásek, Oligopeptidy zabraňující stárnutí, výtažky z Čínského Bílého Čaje, květů Japonské Třešně, Francouzských Růží, Magnolie a Indického lotosu.

 

› přináší účinnou dlouhotrvající hydrataci a zpevnění pleti

vyhlazuje hluboké vrásky a výrazové linkyhebká a zářivá, mladě vypadající pleť

antioxidační ochrana a obnova buněk

stimulace přírodního kolagenu a biosyntéza elastinu

 

klinicky testovaná účinnost 90 % žen zaznamenalo po 28 dnech používání produktu viditelné zlepšení vzhledu vrásek a výrazových linek, hydrataci a zvýšenou elasticitu a zářivost pokožky.