Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž "LOMI LOMI" je terapie už odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech. Nejprve byla praktikována mezi Ali´i "vrchností". Jedno sezení Lomi Lomi v tuto dobu trvalo čtyři dny i déle. Bylo velice důležité, kdo tuto terapii prováděl. Byla označována za svatý rituál. Od té doby se mnohé změnilo. Postupně do této terapie pronikaly techniky a znalosti z jiných kultur a tím se vyvíjela do dnešní podoby. U nás se poprvé objevuje jako absolutní novinka. Základy této terapie spočívají na použití speciálních havajských technik, které svou rytmikou, a energickým potenciálem mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Speciální exotická aromaterapie umocňuje pocit klidu a pohody.

Pozitivní účinky: Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje kloubní spojení, pomáhá detoxikaci organismu

Není vhodná pro: otevřené rány a modřiny, nedávné operace, velké a bolestivé křečové žíly, křečové žíly v zánětu,infekční onemocnění, kožní infekce, popáleniny, záněty, těhotenství.