Manikúra mezi muži

Můžete odpustit špatnou kravatu, můžete přehlédnout oblek, který je trochu opotřebovaný a dokonce můžete být rezervování, když vidíte, hnědé boty k modrému obleku. Jedna věc, která ale nebude odpuštěna ani zapomenuta jsou nemocné, neupravené nehty. Nehty, které jsou příliš dlouhé, nebo poškozené, špinavé, mají velký vliv na odmítnutí ženy potenciálního nápadníka. Kdo by prožíval romantické chvíle s mužem, jehož ruce potřebují zásadní přepracování?
Mnoho dobře vystupujících podnikatelů a firem si zakládá na image. Co dokáže vykreslit špatný první dojem více, než neupravené ruce? I když se nemusí jednat o plně profesionální zpracování, nemusíte trávit čas v salonu pro dosažení vzhledu nehtů, je vhodné investovat do některých manikúrních procedur.  Manikérní nůžky na nehty, pilník na nehty, kartáček na nehty a krém na ruce udělají z každého muže elegána.  Kromě toho byste měli mít zvlhčující krém nebo pudr na zvýšení lesku. Nejdůležitějším krokem je udržet vaše nehty čisté. Budete chtít mít po ruce kartáček na nehty - snad dokonce udržet ho ve sprše. Pokaždé, když se sprchovým dokončení práce pomocí nehty kartáčkem k odstranění všech nečistot, že mytí rukou by mohl chybět.
Nehty by měly být cca týdně přistřihovány. Dlouhé nehty u mužů jsou mimo dobu. Při přistřihování nehtů na správnou délku je nutné dbát na hladkost stran. Kůžičky by měly být rovněž pečlivě zastřiženy.  Po návštěvě salonu a provedené péči o ruce a Vaše nehty budete spokojenými pány. Pamatujte si, že úspěch je jen o kráse rukou a Vaších nehtů.