Medová masáž +čokoládový zábal

Dárkové poukazy

Cena:450.00CZK

Je účinná jako prostředek k oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem. Aktivuje vnitřní orgány a odstraňuje z organismu toxiny - jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře vlivem léků, potravin, kouření a nezdravého životního stylu. Toxíny způsobují oslabování organizmu, co má za důsledek vznik různých nemocí.
V oblasti páteře se také nacházejí nejdůležitější nervová zakončení, které ovlivňují většinu orgánů v těle. Při onemocnění orgánů, se může medová masáž, podílet na jejích vyléčení. Právě intenzita podráždění pokožky a množství vyloučených toxínů nám umožňuje rozpoznat začátky některých nemocí.
Medová masáž je také velice účinná při typických civilizačních nemocech např. : alergie, revmatizmus, žaludeční a střevní poruchy, onemocněný střev, pokožky a orgánů, bolesti hlavy, chronická rýma, nespavost, nervové poruchy, deprese, jaterní a ledvinové nemoci, ženské nemoci, stavy po operacích atd.
Budete se po masáži cítit příjemně, lehce a uvolněně. Pokožka je hladká, jemná a krásně voní po medu. Krásný, romantický,vońavý, relaxační dárek pro Vaše blízké